Luxury Verona Apartment City Centre

  • 58 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Luxury Verona Apartment City Centre van 58 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot de Arco dei Gavi op maar 1 km ervandaan. Met toegang tot een ijsbaan is het appartement een goede uitvalbasis voor actieve gasten.

Deze accommodatie biedt een balkon, een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar in dit appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

Gasten hebben de mogelijkheid om hun verblijf in het appartement nog spannender te maken door deel te nemen aan tennis en mini-golf.

Luxury Verona Apartment City Centre is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement biedt accommodatie in de wijk Strehlen van Verona, op ongeveer 5-minuten loopafstand van de Porta Nuova. 1-slaapkamer Luxury Verona Apartment City Centre ligt in de buurt van het Huis van Julia in Verona. De accommodatie bevindt zich op ongeveer 1,1 km van het Piazza delle Erbe. Het 1-badkamer appartement is op ongeveer 10 minuten lopen van Marciapiede E1 bushalte en op een klein stukje lopen van Verona Porta Nuova treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Verona Apartment City Centre
Appartamento Di Lusso Verona Lavori In Terrazza 4 Mesi
Mobiele prijsaanbieding

Appartamento Di Lusso Verona Lavori In Terrazza 4 Mesi

9.7
Voortreffelijk 46 beoordelingen
23 m van de accommodatie
USD 915 USD 824
per nacht
Italianflat - Sweet Mansarda In Corso Porta Nuova
Mobiele prijsaanbieding

Italianflat - Sweet Mansarda In Corso Porta Nuova

8.5
Fantastisch 39 beoordelingen
51 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht
Apartment Design Verona
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Design Verona

256 m van de accommodatie
USD 2297 USD 2067
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Verona
    12 km

    Treinstations

    Station Verona Porta Nuova
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Activiteiten

    • Fitnessclub
    • Paardrijden
    • Tennisveld
    • Bowling
    • Golfbaan
    • Sporttrainer

    Accommodatie diensten

    • Kapper
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Welkomstdrankje

    Eten

    • Diner

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Babyoppas/ Kinderopvang
    • Kinderwagen

    Recreatie

    • Live-entertainment

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    LicentienummerIT023091C2D3RWSAZG,Z03550
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Verona Apartment City Centre gelegen?
      Luxury Verona Apartment City Centre is in het centrum van Verona, op een loopafstand van de Porta Nuova gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury Verona Apartment City Centre?
      Populaire attracties in de buurt van Luxury Verona Apartment City Centre zijn onder andere het Piazza delle Erbe, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury Verona Apartment City Centre te verblijven?
      Een overnachting in Luxury Verona Apartment City Centre kost €302.
    • Biedt Luxury Verona Apartment City Centre een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, Luxury Verona Apartment City Centre heeft pendeldienst.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Amido Pasta e Salsa en Pizzeria Bar Delle Nazioni restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Luxury Verona Apartment City Centre?
      Internet is gratis beschikbaar in Luxury Verona Apartment City Centre.
    • Is er een keuken in Luxury Verona Apartment City Centre?
      Bij Luxury Verona Apartment City Centre kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 58 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Verona
    12 km

    Treinstations

    Station Verona Porta Nuova
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Verona Apartment City Centre

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten